21-9 vs 6-3?! Proč Garba kývl na souboj s bývalým šampionem KSW?

Vojtěch Garba

Organizace RFA má za sebou další turnaj, na kterém představila také jednu výraznou posilu. V RFA se představí bývalý zápasník UFC, KSW nebo ACA – Goran “The Ghost” Reljič (21-9). Chorvatský zápasník má na svém kontě skalpy jmen jako jsou Attila Végh, Tomasz Narkun, nebo Karol Celinski. Nyní ho vyzve český zápasník a zástupce JMFS gymu Vojta Garba (6-3).

Kde je BJP Procházka? “Cejudovci” se shání po Jiřím

38letý Goran Reljič má za sebou nespočet zajímavých angažmá. Už v roce 2008 se dokázal probojovat do UFC, kde si ale dokázal připsat pouze jediné vítězství a tři porážky na body, a o dva roky později se z organizací se rozloučil. Poté zakotvil v KSW, kde hned v prvním souboji narazil na Jana Blachowicze, se kterým padl na body. V roce 2015 se v KSW dostal k titulovému zápasu a do cesty se mu postavil bývalý šampion Bellatoru Atilla Végh. Rejlič v těsném souboji zvítězil na body, ale hned poté o titul přišel v odvetném zápase s Tomaszem Narkunem.

Reljič se mihl také v japonském Rizinu, kde padl s nynějším šampionem Bellatoru Vadimem Nemkovem. Naposledy zápasil v ruské organizaci ACA, kde stihl tři souboje s bilancí 2-1. Nyní se tedy chystá na angažmá v nové organizaci RFA, kde se utká se stále ještě mladým Vojtěchem Garbou. Zvítězí dravé mládí, nebo bohaté zkušenosti? Jak tento souboj vůbec vznikl? 

“Řekl jsem si o něho, protože se chci srovnávat jen se zkušenějšími zápasníky. Zároveň jsem přijal už tři soupeře pro Ostravu, ale ani jeden z nich z různých důvodů nedopadl. Reljiče maximálně respektuji za to, co všechno ve své bohaté kariéře dokázal. Je to nesrovnatelně zkušenější zápasník než já a bude mi ctí se s takovým bojovníkem poměřit. Těším se na zápas, který bude jednoznačně nejtvrdší a nejtěžší zkouškou v mojí kariéře,” řekl Garba.

Garba také prozradil, co dělal poslední tři roky, kdy byl mimo profesionální MMA scénu. “Od svého posledního profi zápasu s Adamem Horváthem jsem dodělal státnice a řešil dost služebních povinnosti. Každopádně jsem určitě neseděl tři roky na gauči, což dokazují i mé dva tituly z Mistrovství Evropy v MMA a Striking MMA, které jsem získal loni na podzim. V JMFS se dře, i když se zrovna nezápasí!”    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *