2 vs 1, důchodci, Snejks, Bejr, Grznár a další! Clash zvedá laťku bizaru

Clash
Organizace Clash of the Stars, která se obecně zaměřuje na zápasy influencerů a známých tváří, se sice setkala s hodně rozporuplným přijetím, ale nedá se jí upřít, že se značně posouvá kupředu. První akce totiž působila hodně amatérsky, což se o té druhé, která se konala na pražské Královce, rozhodně říct nedá. Minimálně vizuálně měl celý večer úplně jinou úroveň a dokonce i výkony byly lepší, než na prvním galavečeru. Stále by se samozřejmě dalo najít spoustu chyb, ale na to, že má za sebou organizace zatím jen dvě akce, je znát jasný posun. Dnes byl navíc oznámen další turnaj, kterého se znovu na Královce dočkáme na konci října a nutno říct, že vedení zase složení karty posunulo na úplně novou úroveň bizaru.
Nevěří, že je tak dobrý? USADA si zasedla na šampiona Procházku?

Organizace Clash of the Stars dnes už tradičně v prostorách klubu Duplex oznámila další turnaj a rovnou nabídla i celou startovku, která zase úroveň bizaru posouvá o několik levelů výše. Dočkáme se totiž například souboje 2 vs 1, kde bude dvěma soupeřům čelit Filip Roubíček, který na druhé akci porazil Bendu. Právě Benda pak nastoupí s urban legendou Kotlárem. Tím však bizar ani zdaleka nekončí, naopak začíná. Na kartě jsou totiž i dva důchodci, respektive individua, která pobírají nějakou formu důchodu. Kryl a Koleso vedle nich působili jako relativně inteligentní existence.

Dojde i na dvě ženské bitvy, kdy v té druhé se znovu objeví xHolakys, která na první akci porazila pornoherečku Dellai. Tentokrát pak změří síly s bývalou playmate Havlíkovou, která si z Valerie a jejích psychických problémů dost utahovala. Do akce půjde i Luktuma, který na první akci patřil k těm vůbec nejlepším, protože na mě byl znát velký pohybový a sportovní talent. 

Celému večeru pak vévodí dlouho očekávaná bitva Grznár vs Bejr, na kterou se připravila půda už na na druhé akci, kde Psychopat vtrhl do klece a na rivala Filipa zaútočil.
Právě v návaznosti na druhou akci se řešilo, jakým směrem se organizace vydá a ukazuje se, že to bude spíše ruský směr, tedy cesta největšího bizaru, který už bude pro mnohé hodně za hranou snesitelnosti. Už souboj Kryl vs Koleso byl hodně diskutabilní, ale zapojení dvou důchodců vše posouvá úplně do jiné sféry.

Clash of the Stars 3: Startovka

Grznár vs Bejr

Vercetti vs Križan

xHolakys vs Havlíková

Kid Ajvn vs Neny

Luktuma vs Olchič

Gelnarová vs Stibalová

Snejks vs Tadeáš

Kotlár vs Benda

Kaluba vs Maxgreen

Zbožínek & Srpek vs Roubíček

Majkrič vs Seaser


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *